Назад

27-й сезон Odessa Fashion Day: Модна Подія З Метою Відродження та Мотивації

29 жовтня в Одесі відбувся 27-й сезон Odessa Fashion Day, присвячений відродженню та мотивації. Незважаючи на всі виклики воєнного часу, команда проєкту продовжила свою місію підтримки українських дизайнерів та розвитку індустрії моди.

Як завжди, у цьому сезоні організатори створили всі умови для дизайнерів, завдяки яким вони змогли заявити про себе, продемонструвати нові колекції широкій аудиторії та завоювати симпатію потенційних клієнтів. Зараз підтримка та допомога молодим дизайнерам потрібна як ніколи.

«Ми продовжуємо підтримувати дизайнерів у їхньому прагненні висловити свій креатив, новаторство та талант. Ми пропонуємо їм платформу для творчості та місце, де вони можуть поділитися своїми історіями через моду та дизайн», — розповідає засновник OFD Константин Леонтьев — «Ми запрошуємо вас приєднатися до нас у цю дивовижну подорож, де кожна колекція — це глава в історії моди та самовираження».

Важливо пам’ятати, що кожен із нас відіграє важливу роль у створенні суспільства, яке ми хочемо бачити. Ми можемо досягти більшого, якщо будемо працювати разом, підтримувати один одного та поширювати свої знання та досвід.

«Ми — свідки власної історії, і ця історія створюється кожним з нас. Кожне життя — це унікальна розповідь, де кожен володіє власною сюжетною лінією. Для дизайнерів це роль письменника чи поета, який передає свої думки, мрії та бажання через свої колекції. Кожен дизайнер пише власну історію, в якій описані їх випробування та перемоги», — додає Андрій Каракушан

Слідкуйте за новинами та оновленнями Odessa Fashion Day, щоб дізнатися більше про дизайнерів-учасників та події цього захопливого сезону.

29 жовтня глядачів приймав культурний центр “UNION”, де на головному подіумі свої колекції продемонстрували дизайнери з різних куточків України. У цьому сезоні кожен поціновувач моди відвідав покази таких брендів:
Chili
Kikisim
Pravda label
You own collection
Natali Malykh & Lady Forever Club
Be Art
A_DRESS
Lady_S_atelier & Lady Forever Club
Ochi.est.2022
Maison Sophy G
Rovero

Ексклюзивний партнер:
NASTENKO jewelry manufactory

Розміщує:
BOUTIQUE HOTEL OTRADA

Оргкомітет виражає окрему подяку партнерам проєкту:
Make Me Up Studio and School 
INSTITUTE MARAMAX
Модельна агенція Totalite
Онлайн платформа Ukrainian Trend Store
AK Consult – Agency for website development

Локація сезону:
Культурний центр «UNION»

А також медіа-партнерам:
FashionTV Ukraine
Cool’baba – онлайн видання для українців в Європі
Фаворит
NOVA MAGAZINE
Glory magazine
Studio of My Dreams
SEWING BUSINESS AND FASHION
Одеса Медіа

Міжнародні партнери:
Paris Fashion Academy
London Fashion Day 
UWILL GLOBAL

Про Odessa Fashion Day: Odessa Fashion Day — це провідна подія у світі моди півдня України, яка надає можливість молодим та талановитим дизайнерам демонструвати свої колекції та підійматися на нові висоти в індустрії моди.

Слідкуйте за новинами сезону на офіційних онлайн-ресурсах проєкту в Instagram, Facebook та YouTube.

Фото: Вячеслав Котляренко
Фото: @movchan.julie

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This website stores cookies on your computer. Privacy Policy