Назад

Про Нас

Проекти “Odessa Fashion Day” та інші пов’язані заходи є культурними та гуманітарними ініціативами міста, які почалися у 2009 році. Ці події спрямовані на підтримку та просування вітчизняних модних брендів на внутрішньому ринку Одеси та інших регіонів України.

Традиційно, проекти збирають велику кількість модників з Одеси, блогерів, інфлюенсерів, представників роздрібної торгівлі, журналістів та потенційних клієнтів брендів з усієї України.

У рамках “Odessa Fashion Day” та сезонних заходів організовується “Fashion Shopping Place” – зона шопінгу від українських дизайнерів та партнерів проекту.

“Odessa Fashion Day” – це не лише покази мод та можливість придбати колекції, а й місце для налагодження контактів та ділового спілкування у модній індустрії. Під час заходів відвідувачі можуть відвідати майстер-класи та дізнатися останні новини зі світу моди.

Відвідування заходів є безкоштовним, і гості можуть відвідати покази за запрошеннями дизайнерів або після реєстрації на сайті ofd.org.ua.

У 2016 році було підписано меморандум про стратегічне партнерство з “Ukrainian Fashion Week”, а з 2020 року проект став партнером національного телеканалу “Fashiontv Ukraine”.

“Odessa Fashion Day®” (OFD®), “Summer Weekend”, “Odessa Fashion Night” є зареєстрованими торговими марками в Україні.

Комплексні
Брендингові Послуги:

ІМІДЖ

Створення позитивного іміджу бренду, а саме загального враження в розумі потенційних клієнтів та асоціацій, що формуються з усіх джерел під час будь-якого контакту з брендом.

МАРКЕТИНГ

Проведення конкурентних досліджень, просування готових продуктів та послуг через традиційний офлайн та онлайн маркетинг з метою залучення потенційних клієнтів.

КОНСАЛТИНГ

Формування та пропозиція готових проектних кейсів для презентації бренду, а також розробка індивідуальних проектів разом з дизайнером на індивідуальній основі.

ПОСЛУГИ

Організація показу та повна підтримка від моменту підготовки до остаточної публікації прес-матеріалів у ЗМІ.

Слідкуйте за нами у соціальних мережах,
щоб отримувати щоденні порції модного натхнення.

Контакти

З'яжіться з нами з питань співробітницва або якщо у вас є інші запитання або зауваження

    This website stores cookies on your computer. Privacy Policy