Століттями Франція була для Старого Світу еталоном культури та мистецтва, високої моди та вишуканого смаку.
І саме тут у Парижі ми стартували з першим проектом, організованим з метою просування колекцій дизайнерів одягу з різних куточків світу.
За ініціативою співзасновника UWILL Global Катерини Бурцової @burcevaka спільно з командою Odessa Fashion Day у рамках проектів UWILL Paris було організовано перший проект UPFD Paris Fashion Day.
Метою цього проекту є просування колекцій молодих дизайнерів, а також презентації метрів фешн-подіумів з різних країн. Перший захід символічно розпочався з показів колекцій українських дизайнерів, які підкорили подіуми України та інших країн. У рамках проекту було представлено:
Olena Dats‘ (Україна), Evgeniya Lare (Великобританія ), Marina Gorshteyn (Ізраїль ), Irina Yurchenko (Білорусь), Framiore (Україна), Marta Wachholz (Україна), Semenenko (Україна), Olga Chernova (Польща) , Maison Sophy G (Україна).
Культурні проекти покликані вчити толерантності та самоповазі. Одними з важливих завдань спільноти UWILL є особисте зростання і саморозвиток, що тісно пов’язане з візією кожної жінки, яка вступає до клубу. Мода – невід’ємний елемент персонального ID, а можливість співпрацювати з дизайнерами різних культур розширює наш смаковий і стилістичний портрет.
Гості проекту, серед яких були представники різних країн, національностей та культур, змогли оцінити сезонні колекції, представлені на проекті.
Атмосферу та настрій вечора підтримувала чарівна Ганна Григор’єва – друг проекту та затребуваний Fashion-експерт із Дубаї.
У планах UWILL Global стоїть тісна співпраця з Odessa Fashion Day та її засновником Костянтином Леонтьєвим @konstantin_keka , співорганізатором та продюсером ряду модних проектів у Європі та Великобританії у 2023 році.
Окрема подяка партнерам UWILL global та Paris Fashion Day: ювелірному бренду NATKINA @natkina_ ,косметичному бренду ATLANTIS Skincare @atlantis.skincare , FASHION ACADEMY Paris @fashionacademyparis