fbpx

Інформація про Odessa Fashion Day

Дані проекти є ланцюжком заходів, що беруть свій початок з 2009 року і є міськими культурними та гуманітарними (некомерційними) заходами. Проект Odessa Fashion Day та всі події протягом року є ініціативою щодо впровадження заходів захисту та просування вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси та інших регіонів країни.

Проекти традиційно збирають велику кількість модників Одеси, блогерів, інфлюєнсерів, представників рітейлу, журналістів, потенційних клієнтів брендів із різних регіонів України.

У рамках подій Odessa Fashion Day та сезонних проектів, до уваги гостей, організовується Fashion Shopping Place – територія шопінгу від українських дизайнерів та партнерів проекту.

Odessa Fashion Day – це не лише покази та можливість придбати колекції, а й місце для перспективних зустрічей та ділового спілкування у фешн-середовищі. Під час днів показів гості мають можливість відвідати майстер-класи та дізнатися про новини зі світу моди.

Проекти Odessa Fashion Day® (OFD®), Summer Weekend by OFD та Odessa Fashion Night є зареєстрованими торговими знаками на території України. Проект протягом усіх років роботи має некомерційну мету з погляду відвідування показів та заходів. Гості проекту відвідують усі покази за запрошенням дизайнерів або реєстрації на сайті ofd.org.ua до старту.

У 2016 році між Odessa Fashion Day та Ukrainian Fashion Week було підписано меморандум про стратегічне некомерційне партнерство.

Із 2020 року проект став партнером національного телевізійного каналу Fashiontv Ukraine.

instagram-2
Facebook_Logo_(2019)
youtube-1024x841

Поделиться: