Назад

12-й сезон Odessa Fashion Day: на три дні Одеса перетвориться на центр fashion-життя України

З 2 по 4 жовтня в Одесі відбудеться яскрава подія для поціновувачів моди — 12-й сезон Odessa Fashion Day. Як розповів у пресцентрі ІА «Одеса-медіа» організатор заходу Костянтин Лєонтьєв, мета проєкту — допомогти дизайнерам Одеси та області просунути свої бренди на всеукраїнський і міжнародний ринок, а також налагодити корисні зв’язки.

Дні моди в Одесі відкриються 2 жовтня о 16:00 презентацією виставки картин художниці Неоніли Єфімової. Після цього відбудеться 20 показів вітчизняних дизайнерів, орієнтованих на сезон весна-літо 2016, з яких чотири будуть присвячені дитячому одягу, чотири — чоловічому, а решта — жіночим колекціям.

З кожним роком кількість дизайнерів-учасників зростає. За словами організаторів, цього разу Odessa Fashion Day виходить на всеукраїнський рівень. Свої роботи представлять модельєри з Києва, Дніпропетровська та інших міст України. Серед них — Anna Voight, Spring Fashion, Sofitie та інші.

«Протягом шести років сформувалося розуміння суті нашого проєкту. Він некомерційний, і головна наша мета — створити стартовий майданчик для будь-якого проєкту у сфері моди, — зазначив Костянтин Лєонтьєв. — Ми займаємося просуванням дизайнерів з Одеси та області. Цього року до нас приєднаються партнери з багатьох інших міст».

Своєю чергою ведуча показів Odessa Fashion Day Катерина Македонська підкреслила знаковість проєкту.

«Чудово, що через марнославний світ моди люди наповнюються глибоким змістом. Я обожнюю проводити дні моди, бути в товаристві цих креативних і творчих людей. Адже мода надихає, особливо жінок», — зазначила Катерина Македонська.

Головною локацією 12-го сезону Odessa Fashion Day стане ТРЦ «Рів’єра».

На майданчику 12-го сезону Odessa Fashion Day, окрім традиційних показів, проходитимуть різні презентації та майстер-класи. Про це в пресцентрі ІА «Одеса-медіа» розповів координатор проєкту Денис Короткий.

Протягом усіх трьох днів модної події працюватиме Fashion Shopping Place — шопінг-територія, де відвідувачі зможуть придбати моделі, показані на подіумі.

Родзинкою днів моди в Одесі стане презентація проєкту «Жінки — дітям». Для цього представниці одеського Клубу успішних жінок створили власні моделі одягу, які мають намір продемонструвати самі. Кошти, виручені від продажу цього одягу, будуть передані до благодійних фондів для дітей, які потребують допомоги.

Цього року локацією Odessa Fashion Day стане майданчик ТРЦ «Рів’єра». Організатори стверджують, що прагнуть обирати найкраще місце для проведення заходу.

«Нам дуже цікаво брати участь у подібних заходах, адже “Рів’єра” безпосередньо пов’язана зі світом моди, з дизайнерами. На цей момент Odessa Fashion Day — це найгучніший, найпопулярніший і найуспішніший проєкт в Україні», — вважає представниця ТРЦ «Рів’єра» Наталія Ципурдей.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


This website stores cookies on your device. Privacy Policy