8 і 9 травня в Одесі відбудуться зйомки 21-ого сезону Odessa Fashion Day, вперше – у форматі DIGITAL: в рамках проекту пройдуть покази колекцій 20 українських дизайнерів з різних міст України. Дана ініціатива організаційного комітету Odessa Fashion Day спрямована на підтримку регіонального та національного виробника (дизайнера) одягу, взуття та аксесуарів. Ініціатори впевнені, що обставини, які виникли в зв’язку з пандемією, надають унікальну можливість привернути максимальну увагу українського споживача за допомогою інтернет-простору.

Odessa Fashion Day – це ланцюжок культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. Проект є ініціативою щодо захисту і просування вітчизняного виробника у сфері моди. З 2016-го OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

Команда Odessa Fashion Day, орієнтуючись на думку світових експертів, створила умови, за яких українські дизайнери одягу, взуття та аксесуарів можуть професійно заявити про свою діяльність і показати колекції широкому загалу в онлайн-просторі, тим самим підвищивши впізнаваність свого бренду і збільшивши кількість потенційних клієнтів у майбутньому.

Починаючи з 8 травня кожен поціновувач моди має унікальну можливість у вільному доступі подивитися покази таких брендів, KASS, BENDUS, STARCHAK, KEKA, JULIYA KROS, Kristina Laptso, KIZKOFURS, , PORRIMA, Sofo look, Svetlana Karpova, Reverie dress, Pravda label, LIDIA YANITSKA, TETIANA ZAHORODNYK, TIMOFEEV, DalAuri, #КРАСАВА, Semenenko, Muzyka & Sas ateliers, Maison Sophy G в онлайн-просторі проекту і всіх партнерів сезону.

Відеоматеріал буде опублікований на онлайн-ресурсах проекту Odessa Fashion Day: Facebook (@odessafashionday), YouTube (Odessa Fashion Day), Instagram (@odessafashionday).
На офіційній сторінці OFD в Instagram буде проходити пряма трансляція з місця зйомок 8 та 9 травня.

ВАЖЛИВО! З урахуванням ситуації, що склалася в країні і в світі, організаційний комітет проекту з усією ретельністю підходить до роботи команди. Кількість учасників не перевищує 10 осіб, усі зобов’язані проходити температурний скринінг тричі на день, перебувати в масках (респіраторах) відповідно до часу їх експлуатації і в рукавичках, обробляти руки, а також дотримуватися дистанції при зйомках не менше двох метрів один від одного. Робоча техніка (інструменти) і поверхні обробляються дезінфікуючими засобами.

На глядачів чекатимуть захоплюючі спецрепортажі від медіа-партнерів проекту –телеканалів FASHIONTV UKRAINE, GTV і A1, а також усіх ЗМІ, небайдужих до реалізації проекту.

Окрема подяка організаторів партнерам DIGITAL-сезону: Емералд Моторс BMW, EvaNika craft coffee, Colordance, Granddent, Vesch, Frapolli 21 Hotel, ARTPODIUM, Make Me Up Studio and School, Hair & Make up, Synergy Group, Клиника Святой Екатерины, Larang.

А також медіа-партнерам: FASHIONTV UKRAINE, Joy, GTV, A1, GLORY magazine, «Натали», Burda, Folga’, Studio of my DREAMS, Best People Club, Woman MAGAZINE, “SEWING BUSINESS AND FASHION”, Amillidius, Nova magazine.

Додаткова інформація:

+380958515151
ofd.ofu@gmail.com