На сьогоднішній день Lavlia lingerie – це колектив професіоналів високого рівня, які повністю віддаються своїй справі. Створення шовкової білизни стало невід’ємною частиною нашого життя, і з кожним днем ми прагнемо стати краще для наших клієнтів.
Пошиття домашнього одягу з шовку з мереживом – це кропітка праця в ході якої ми використовуємо тільки спеціалізоване, інноваційне обладнання. А багато робиться в ручну, що робить вироби більш витонченими. В результаті, кожна одиниця – це витвір мистецтва, яким ми можемо пишатися.

Ми випускаємо від 10 новинок на рік. Такої великої кількості ви не зустрінете. При створенні виробів ми використовуємо в японський шовк. На сьогоднішній день ринок заповнений штучними дешевими матеріалами, а вироби з 100% шовку не кожен може собі дозволити. Ми ж працюємо з шовком з Японії, в який входь% натурального і штучного волокон. Що робить шовк якісним, і доступним для кожного.
Так само за індивідуальним замовленням ми можемо виготовити виріб і з 100% шовку.

За період роботи (4 роки) ми зіткнулися з величезною кількістю мережив, і знаємо що Вам краще запропонувати для якісного результату. Використовуємо мереживо з Італії, Франції, Китай.

Багато людей стикаються з проблемою розбіжностей розміру верху, низу, або ж давно мріють про свій варіант. Наша команда допоможе втілити будь-яку вашу ідею в життя. Ми запропонуємо вам пораду в питаннях підбору розміру, кольору, мережива. А також при виготовленні врахуємо ваші мірки. Можна не переживати, що брючки будуть короткими, або навпаки занадто довгими.

Ми гарантуємо якісне виготовлення виробу, трепетно ставимося до кожного нашого клієнта.
Подаруй собі шовкові сни з Lavlia.