Цікаво, про що ми?

12-13 жовтня до Лондону завітала Ірена Карпа, щоб презентувати свою книгу “Тільки нікому про це не кажи”.

Але так, як Ірена ніколи не приїзджає без сюрпризів, для всіх відвідувачів заходу письменниця підготувала практичні поради з терапевтичного письма та написання «своєї історіі». Це та розповідь, що допомагає нам впоратись з болем та стресом які давно турбують та “зжерають” зсередини. Мало хто знає, але Ірена Карпа давно вивчає психологію і залюбки поділилась своїми практичними навиками з гостями. Це те, що дійсно необхідно кожному з нас у досить непростий час історичних подій.

Вадим Грановський, бариста, засновник проєкту Coffee in action разом з Дмитром Солодкихих, найкращий знавець української горілки та засновник Dima’s vodka створили у самому центрі Лондону, біля Soho спеціальний авторський коктейль, який назвали “Ірена Карпа” або «I.Q»! Скуштувати його тепер можна у Pinch bar. Прибуток від продажу цього кокнтейлю буде йти на Ukraine Charity.

Близько 80 гостей заходу також могли насолодитися цією неймовірною атмосферою, а також отримати свій примірник книги. Через те, що книги затрималися у дорозі і їх змогли доставити тільки наступного дня, у гостей була можливість ще спільного сніданку з Іреною Карпою ще 13 жовтня. Як кажуть, все на краще. А хто б відмовився замість одного дня крутих подій, коли їх удвічі більше. Але ця подія б не сталася, як би не наші магічні помічники та організатори konstantin_keka,
windonpaper. За що ми всім хочемо подякувати. Завдяки всім вам вдалося додатково зібрати 1000 фунтів для Ukraine Charity. Слава Україні!