25 та 26 лютого в Одесі відбудеться Odessa Fashion Night, в рамках якого пройдуть покази колекцій спідньої білизни, купальників, одягу для дому та сну від українських дизайнерів. Даний проект є ініціативою організаційного комітету Odessa Fashion Day і третій рік поспіль знайомить поціновувачів моди з брендами та представниками лінійки lingerie.
Вперше, однією з унікальних локацій проведення показів стане гральний зал казино “WINBOOS”. Ідея сезону налаштовує нас на думку про те, що життя – це гра. Це сюжети, дублі, емоції та випробування. У вирії щоденних подій та в час розвитку онлайн простору варто замислитись, а чи свою роль ви граєте в житті? Або задля чого ми вдягаємо маски, які нам не личать? То ж можливо варто прислухатись до себе? Спробувати пограти з собою, аби через гру дійти до власної щирості і знайти себе справжнього? Бо ж гра – це стиль нашого з вами життя, сценарій якого ми можемо писати власною рукою.

25 лютого з 18:00 покази українських брендів пройдуть в Гранд Холл Сапфір у п’ятизірковому готелі Premier Hotel Odesa (вул. Академічна, 32).
26 лютого глядачів чекає показ в найбільшому гральному залі України, місці розкоші та азарту – «WINBOSS» (Рішельєвська, 59). Спеціальний гість вечора – Надін Руссу. Увага! Діють вікові обмеження – вхід строго 21+.

Мета Odessa Fashion Night — привернути увагу до важливих елементів гардеробу, представити колекції українських дизайнерів спідньої білизни, купальників і одягу для дому та сну, просувати вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів. Даний проект є некомерційним, і всі покази можна відвідати попередньо зареєструвавшись на сайті (https://ofd.org.ua/) для отримання запрошення.

Odessa Fashion Night проходить за підтримки національного телеканалу Fashiontv Ukraine та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union.