42 події офіційної програми, 95 дизайнерів та брендів – з 2 по 5 вересня в Україні відбувся Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021.

Мода дуже чутлива до будь-яких змін у соціально-політичному просторі країни та світу. UFW, як одна із ключових професійних подій креативної України, природно видозмінюється та адаптується під впливом зовнішніх каталізаторів. Зміни форматів, термінів, проєктів наслідують головну місію Ukrainian Fashion Week – розвивати та підтримувати українських дизайнерів, надавати їм можливість бути гучними та сильними, і не тільки у кризові часи, а й у часи стрімкого розвитку індустрії.

49-й сезон UFW не став винятком і також пройшов у форматі з безліччю експериментів від організації до комунікації зі світом. Послаблення карантину дало змогу повернути до подіуму Тижня моди міжнародних гостей, пресу, гостей дизайнерів та fashion-інсайдерів. Але головне, що продемонстрував Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 – стабільність, сталість, системність та гнучкість. Ці чесноти fashion-індустрії завжди надаватимуть перевагу представникам цієї сфери у мінливі теперішні та непередбачувані майбутні часи.

До онлайн-перегляду Ukrainian Fashion Week, трансляцію якого забезпечував медіасервіс MEGOGO, тільки за 4 дні Тижня моди приєдналося понад 100 000 глядачів із 62 країн світу, серед яких США, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія, Франція, Швеція, Японія та інші. Відео будуть доступні для перегляду до лютого 2022 року у розділі «Серіали».

#Медіапартнери Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021:

VOGUE Україна – professional partner

JetSetter.ua – світський партнер

НВ – інформаційний партнер

Тochka.net – інтернет-партнер

#Партнери Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021:

IQOS – офіційний партнер

LOVARÉ – офіційний партнер

Biosphere Corporation – офіційний партнер

SAMSUNG – офіційний смартфон

ABSOLUTE yachts in Ukraine – офіційний партнер

BMW Україна – партнер

GILDEHAUS – партнер

BILLIONAIRE – партнер

MEGOGO – офіційний партнер

RIVIERA HOUSE – офіційний готель

BRAUN – партнер

Johnnie Walker – партнер

LoraShen – партнер

Latinium – партнер

Kronenbourg 1664 – спонсор

Millennium – партнер трансляції Ukrainian Fashion Week на медіасервісі MEGOGO

Сито-П’яно – партнер

Zinteco – технічний партнер