14 вересня в Одессі у рамках проекту METRONOME , відбудеться майстер-клас від архітектора і дизайнера міжнародного рівня – Хірокі Мацуури – головного архітектора і дизайнера в нідерландській компанії MADMA Urbanism + Landscape, на тему «Місто. Сучасний Public space».
Організатор заходу, журнал “Дом і інтер’єр “. Провідний Український журнал у архітектурно дизайнерській галузі та організатори щорічного всеукраїнського конкурсу “Інтер’єр року” , конкурси урбаністики Ukrainian Urban Awards, та конкурсів нерухомості REM .
Традиційне уявлення про міський публічний простір визначає його як державну власність, відкриту для необмеженого загального доступу, і яка сприяє комунікації і соціальним інтеракціям.
Утім, знайти такі простори в сучасних містах дуже важко, оскільки публічна і приватна сфери в них дуже сильно переплетені. Саме тому ми запросили провідних архітекторів та дизайнерів, щоб почути їх експертну думку стосовно сучасного міського публічного простору.
Серед спікерів заходу архітектори та дизайнери України, а саме:
– Максим Коцуба- Архітектор, керівник студії ландшафтної архітектури KOTSUBA, м. Київ ;
– Микола Чепелєв – заступник голови асоціації архітекторів Одесси.
Серед запрошених гостей – Заступник мера Павло Вугельман, радник мера по міжнародних зв’язкам та координатор офіса урбаністики і реставрації при Одеському міському голові – Атілліо Молліані, в.о. головного архітектора міста – Боринська Т.С.,та ректор ОГАСА – Ковров А.В. а також провідні архітектори, дизайнери, декоратори, урбаністи, девелопери та інвестори Одесси.
Довідки та реєстрація за телефоном: 044 461 91 28