Заснований у 1997 році, Ukrainian Fashion Week об’єднав українських дизайнерів в індустрію і став першим Тижнем моди не тільки на теренах пострадянського простору, а й усієї Центральної Європи.

З 3 по 6 лютого в Києві відбувся ювілейний 50-й сезон Ukrainian Fashion Week FW22-23. На головному подіумі країни свої колекції FW22-23 представили провідні українські дизайнери, серед яких Сергій Бизов, Віктор Анісімов, Олена Ворожбит і Тетяна Земскова, які брали участь у першому Тижні моди  в листопаді 1997 року.

Також у просторі Мистецького Арсеналу було представлено 16 артінсталяцій. Крім того, під час ювілейного сезону свої проєкти продемонстрували 84 молоді дизайнери у рамках платформ Fresh Fashion та New Names, показів випускних колекцій приватних fashion-шкіл та Epson Digital Fashion lab. project. 

«Одним із найважливіших напрямків нашої роботи завжди був пошук та підтримка талановитих молодих дизайнерів. Колись «новими іменами» на Ukrainian Fashion Week були Ліля Літковська, Олена Буреніна, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Ірина Джус, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Артем Климчук та Іван Фролов. Також пріоритетами UFW є sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність, на яких зараз будується вся світова fashion-індустрія», Ірина Данилевська, CEO Ukrainian Fashion Week.

До онлайн-перегляду Ukrainian Fashion Week, трансляцію якого забезпечував медіасервіс MEGOGO, тільки за 4 дні Тижня моди приєдналося понад 200 000 глядачів із 62 країн світу, серед яких США, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія, Франція, Швеція, Японія та інші. Відео будуть доступні для перегляду до вересня 2022 року у розділі «Шоу».

Нагадуємо, що рік 25-річчя Ukrainian Fashion Week буде сповнено яскравими подіями, презентаціями та спеціальними проєктами. Святкуємо ювілей сучасної української моди разом!

#Медіапартнери UFW сезону FW22-23

VOGUE UA – генеральний медіапартнер
JetSetter.ua  — світський партнер
НВ – інформаційний партнер
Tochka.net — інтернет-партнер

#Партнери UFW сезону FW22-23

IQOS – офіційний партнер

Epson – офіційний партнер

ABSOLUTE yachts in Ukraine – офіційний партнер

SOLO for diamonds – партнер

MEGOGO – партнер

DIM – партнер

MILLENNIUM – партнер онлайнових платформ UFW

RIVIERA HOUSE – офіційний готель

Kronenbourg 1664 – спонсор

WATSONS – партнер backstage

BRAUN – партнер

Latinium – партнер

Сито-П’яно – партнер

Zinteco – технічний партнер

ENKI CONSTRUCTION – партнер

VOCE Models Management – партнер

Нова пошта – партнер

Фото: Сергій Хандусенко