Популярна співачка Анна Добриднєва вкотре тішить співпрацею зі світом кіно! Це вже четвертий сингл, який став офіційним саундтреком. Незабаром, на Старий Новий рік, глядачі зможуть побачити в кінотеатрах фільм «Справжній Санта». Абсолютно новий формат для українського кінематографа презентував продюсерський центр «Device» та Валерія Гуза. А головною музичною темою стала новорічна пісня Анни Добриднєвої.

 

«Це ніжна і зворушлива пісня. Я кажу вголос те, що кожен з нас каже подумки, коли годинник б‘є 12. Та у цьому фільмі я не лише «звучу», а ще й граю одного з персонажів. З нетерпінням чекаю прем’єри! «Реальне кохання» по-українськи змусить кожного повірити в диво» — розповідає Анна

 

Романтична комедія з кількох новел «Справжній Санта» вже з 13 січня гарантовано подарує всім чарівний настрій. У зйомках задіяні найпопулярніші артисти: Дар’я Петрожицька, Ксенія Мішина, Богдан Бенюк, актриси з “Жіночого кварталу” та учасники “Improv Live Show”.

 

Перед глядачами відкриється ціла галерея образів, серед яких кожен знайде когось схожого на себе. І все це станеться під зворушливу пісню Анни.

 

Трек «Новорічна» вже доступний на всіх цифрових майданчиках.

 

Дивитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=F1j3ChLt66w