29 жовтня в Одесі відбувся 27-й сезон Odessa Fashion Day, присвячений відродженню та мотивації. Незважаючи на всі виклики воєнного часу, ми продовжуємо виконувати нашу місію у підтримці українських дизайнерів та розвитку модної індустрії.

Знову ми створили всі умови для дизайнерів, щоб вони могли вразити своїм творчим потенціалом, представити нові колекції широкій громадськості та завоювати серця потенційних клієнтів. Сьогодні підтримка та допомога молодим дизайнерам надзвичайно важлива.

Нехай цей 27-й сезон буде свідченням про те, що кожен з нас може внести свій внесок у створення суспільства, яке ми прагнемо бачити. Ми можемо досягти більшого, працюючи разом, підтримуючи один одного та ділимося своїми знаннями та досвідом.

29 жовтня, глядачів приймав культурний центр “UNION”, де дизайнери з різних куточків України представили свої колекції на головному подіумі. Цього сезону шанувальники моди мали можливість насолодитися показами таких брендів:

Ексклюзивний партнер:
NASTENKO jewelry manufactory

Розміщує:
BOUTIQUE HOTEL OTRADA

Оргкомітет виражає окрему подяку партнерам проєкту:
Make Me Up Studio and School 
INSTITUTE MARAMAX
Модельна агенція Totalite
Онлайн платформа Ukrainian Trend Store
AK Consult – Agency for website development

Локація сезону:
Культурний центр «UNION»

А також медіа-партнерам:
FashionTV Ukraine
Cool’baba – онлайн видання для українців в Європі
Фаворит
NOVA MAGAZINE
Glory magazine
Studio of My Dreams
SEWING BUSINESS AND FASHION
Одеса Медіа

Міжнародні партнери:
Paris Fashion Academy
London Fashion Day 
UWILL GLOBAL

 Про Odessa Fashion Day: Odessa Fashion Day — це провідна подія у світі моди півдня України, яка надає можливість молодим та талановитим дизайнерам демонструвати свої колекції та підійматися на нові висоти в індустрії моди.

Слідкуйте за новинами сезону на офіційних онлайн-ресурсах проєкту в Instagram, Facebook та YouTube.

Фото: @movchan.julie