29 квітня одесити та гості міста відвідали довгоочікуваний 26-й сезон Odessa Fashion Day “Далі буде”. Після паузи довжиною у рік ми знову розпочали низку культурних подій, призначених популяризувати українську моду на півдні України. У межах події відбулось 9 показів українських дизайнерів, які представили колекції вечірніх суконь, одягу для дому та сну, створені в умовах війни.

Odessa Fashion Day – це низка культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. З 2016-го року OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

Останній рік для багатьох із нас був непередбачуваним та приготував багато випробувань. Очевидно, що війна торкнулась і бізнесу, включаючи модну індустрію. Але незважаючи ні на що, дизайнери продовжують творити навіть в складних умовах. Саме цьому і був присвячений 26-й сезон OFD. Адже війна не поставила крапку на житті, для багатьох вона стала новим поштовхом для створення і реалізації нових проєктів. Тому ідея 26-го сезону Odessa Fashion Day полягала у тому, що навіть в складні та темні часи людина здатна відшукати світло та пронести його у життя. Не здаватися, йти далі та не упускати руки — головні меседжі, якими керувався оргкомітет при втіленні нового сезону у життя. Тому для нашого кампейну ми обрали образ, який демонструє сильну жінку, здатну впоратися з усіма випробуваннями, які підносить життя.

Вже вдруге головною локацією проєкту стала територія закладу “The ДОМ”  (вул. Успенська, 55), де у 2016 році відбувся підпис меморандуму про партнерство OFD з Ukrainian Fashion Week. Тому для нас ця локація символізує місце сили та переродження.

Як і завжди, у цьому сезоні ми створили всі умови для дизайнерів, завдяки яким вони змогли не тільки заявити про себе, а й показали свої роботи широкому загалу, і завоювали прихильність потенційних клієнтів.

На головному подіумі свої колекції продемонстрували дизайнери з різних куточків України. В цьому сезоні кожен поціновувач моди зміг відвідати покази таких брендів: 

  • NIKA 
  • Slanovskiy 
  • Brodskaya Design 
  • Nadia Kulik, La Linea (Ла Лíнеа)
  • Prinova 
  • LOOM
  • Maison Sophy G vs Lady Forever Club 
  • Chili 
  • PRAVDA label

Оргкомітет виражає окрему подяку партнерам проєкту:
Генеральний партнер Real estate agency Dominanta
Стоматологічна клініка Granddent
Make Me Up Studio and School
Модельна агенція Totalite
Онлайн платформа Ukrainian Trend Store
AK Consult – Agency for website development
BUDU SUSHI
MARAMAX
Ювелірний Дім ZARINA

Ведуча сезону:
Карина Морозова

Подарунки дизайнерам:
Квітковий магазин Bucedo
Французський бульвар

Локація сезону:
The ДОМ

Технічний партнер:
DJ FIX

А також медіа-партнерам:
FashionTV Ukraine
Cool’baba – онлайн видання для українців в Європі
Фаворит
Glory magazine
Studio of My Dreams
SEWING BUSINESS AND FASHION
KOZYR DIGITAL
NOVA MAGAZINE

Міжнародні партнери:
Paris Fashion Academy
London Fashion Day

Фото: Вячеслав Котляренко

Слідкуйте за новинами на офіційних онлайн-ресурсах проєкту в Instagram, Facebook та YouTube.