Уже 3 роки школа і студія “Make Me Up Studio and School” (MMUSS) є партнерами Odessa Fashion Day.

Ми раді, що організатори свого часу нас вибрали і тепер ми можемо бути однією командою – разом творити, брати участь в організації, жити однією ідеєю і допомагати один одному. І все ж, хочемо трохи більше розповісти про себе, ближче познайомитися з усіма, хто небайдужий до світу моди і краси.

  • Сьогодні ми є партнерами Odessa Fashion Day, London College of Fashion, МА “Теффі”.
  • Фахівці нашої студії створювали образи для журналів Flanelle (Канада), Макіяж + YOU Professional, ANTVAN, London College of Fashion, University of the Arts London.
  • Учасники тижня моди Ukrainian Fashion Week, Odessa Fashion Day.
  • TV шоу «Make Me a Model» на G T V, «Хата-на-Тата» на СТБ.
  • Працювали з брендами: Matrix, La Perla, Wella, Lacoste, Paul Mitchel та ін.
  • Працювали з зірками шоу-бізнесу: Василісою Фроловою та Анною Трінчер.

Make Me Up Studio and School – це студія і школа макіяжу, яка протягом 5-ти років показує неймовірні успіхи в індустрії краси. Тут можна пройти навчання «Макіяж для себе», а можна і отримати одну з найцікавіших і найкрасивіших професій – візажист на курсі «Базовий професійний по макіяжу».

Крім основних курсів з макіяжу, курси підвищення кваліфікації, курс «Fashion- глянець» і основи гриму, періодично проходять майстер-класи.

Пануєте освоїти нову професію і стати справжнім професіоналом? Ласкаво просимо в команду Make Me Up Studio and School, яка дає сильні знання, корисну практику і створює приємну атмосферу. А якщо ви перебуваєте в пошуках своєї феї, яка буде створювати прекрасні образи – саме для вас, на базі школи існує агентство візажистів, майстри якого можуть створювати образ на будь-який випадок – від конкурсу краси до святкової події вашого життя!