9-12 квітня відбудеться 21-й сезон Odessa Fashion Day – світ дизайнерського одягу, взуття та аксесуарів від українських брендів.

Odessa Fashion Day – це можливість для дизайнерів представити себе та свій бренд широкому загалу. Покази Odessa Fashion Day проходять за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union. Проект традиційно збирає велику кількість модників Одеси, блогерів, представників магазинів і бутиків, журналістів, гостей з різних сфер діяльності і регіонів нашої країни.

В рамках 4-х днів Odessa Fashion Day пройде конкурс молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє. Південь».

На Odessa Fashion Day до уваги гостей представлений Fashion Shopping Place – територія шопінгу від українських дизайнерів і партнерів проекту.

Даний проект – це ланцюжок заходів, що проходять протягом 2009 – 2020 року і є щорічною культурною і гуманітарною (некомерційною) подією.

Odessa Fashion Day – це не тільки покази і шопінг, а й місце для перспективних зустрічей і ділового спілкування в fashion-середовищі. Також гості мають можливість відвідати майстер-класи і дізнатися новини зі світу моди.

З 2016 року проект є офіційним стратегічним партнером Ukrainian Fashion Week.

Зареєструватися можна заповнивши анкету за посиланням: https://ofd.org.ua/application/

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу ofd.ofu@gmail.com або по телефону 098 017 11 07