Diva – символ жінки, якою захоплюються. DIVA бажана та недосяжна, про неї мріють. Своїм темпераментом DIVA зводить з розуму. Від одного її погляду перехоплює подих. Чоловіки ладні подарувати їй Всесвіт, лише б вона була щасливою.

Натхненна божественним початком історії прикрас, коли золоті коштовності служили символом достатку, щастя, краси та жіночої долі, колекція DIVA by Marco Dal Maso дуже жіночна та смілива, вишукана та емоційна. DIVA створена, щоб вразлива та чуттєва жінка відчула свою силу, могла проявити її у рухах та поглядах. Більше немає таємниць – бути Жінкою цінність та нагорода, якою варто пишатися!

Колекція DIVA by Marco Dal Maso вражає розкішшю та неповторністю. Надихає. Створює власну Вашу історію бажань.Кожна прикраса, інкрустована коштовними каменями, що розкривають справжню суть Жінки та допомагають їй бути собою:рожеві сапфіри – для свободи вираження емоцій, сині сапфіри – для щирості перед собою та оточуючими; діаманти – для внутрішньої сили, рожевий кварц – для створення гармонійного простору навколо, в якому комфортно реалізовувати свої бажання. Прикраси — це прояв сили та краси жінки.

Колекція DIVA by Marco Dal Maso – це одкровення, з яким Ви відчуєте себе сильнішою. В той же час – це дуже індивідуальні прикраси, що не приховують, а підкреслюють лоск сучасності. Космополітичні надбання досвідченого дизайнера Марко Даль Масо знайшли відображення у кожному ювелірному витворі колекції DIVA.
http://zarina.ua/