Social Project Awards

Премія у сфері соціальних проектів і соціальних інновацій, основна мета якої популяризувати соціальні проекти і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни. Як перша і єдина премія подібного роду Social Project Awards спрямована на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння піднесенню соціальних проектів в країні.

Три кити, на яких заснована ідея премії:

• про кращі соціальні проекти повинні знати;

• проекти, що розвиваються, отримують можливість перейняти успішний досвід реалізації;

• нагородження проектів, які приносять користь суспільству і світу в цілому, має бути піднесено до рівня найпрестижніших нагород.

Готові поборотися за звання кращого соціального проекту України 2018? 

Social Project Awards приймає заявки!

Команда PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України та компанії Citrus.ua запрошує подати свій соціальний проект на щорічний український Оскар у сфері соціальних проектів. Нововведення цього року — спеціальна премія «Ідея». Церемонія нагородження відбудеться 8 грудня в Одеському оперному театрі.

Чудові новини для учасників Social Project Awards! Компанія «MotoCMS», яка виступає партнером премії, зробить безкоштовний сайт 1-му місцю в номінації «Ідея» та 10 проектам (по одному з кожної номінації) на власний вибір.

Це буде повноцінно функціональний сайт, який базуватиметься на преміальних шаблонах компанії. Тоді, коли вартість одного сайту «під ключ» становить близько $ 500, наші учасники матимуть можливість отримати його абсолютно безкоштовно!

Окрім цього, компанія «MotoCMS» підготувала подарунки для всіх фіналістів: 100% промокоди на придбання шаблонів посадкових сторінок + хостинг + установка. Середня вартість такого презенту становить $100.

Встигни подати заявку до 29 серпня на сайті www.awards.org.ua.