Показ відбудеться 8 жовтня о 20:00 
Локація: Одеський Головпоштамт 
Реєстрація на показ відкрита на сайті
http://ofd.org.ua/registers/ 
ПАРА SOLO -український бренд стильного підліткового одягу! 
Дизайнери бренду -Лілія Кухарчук. Юрій Бабаєв 
Рік заснування-1999 
З самого початку свого існування бере участь у різноманітних фешн-пректах та показах ,які проходять в Україні та за її межами: 
Ukrainian Fashion week, Lviv Faashion Week, MBKFD та багато багато інших.Випускала колекцію одягу присвячену та проведено до EURO 2012.Також колекція була продемострована в рамках UFW .Постановка дефіле була у вигляді футбольного матчу у стилізованій та спеціально розробленій ПАРА SOLO формі двох команд які приймали чемпіонат-України та Польщі.Показ транслювався центральними каналами ТБ.Дозвіл на цей показ був отриманий зі Штаб-квартири UEFA у Швейцарії 
В цілому усі покази бренду проходять дуже емоційно та надають глядачеві можливість бути присутніми на яскравих шоу за участі харизматичних підлітків та споглядати чудові постановки та перформанси.Особлива увага приділяється зачіскам та створенню образів для кожної теми колекцій 
Підлітки від ПАРА SOLO -завжди особливі! 
Нова колекція бренду, Story of the One Love 
Назва колекції говорить сама за себе.Ми захотіли додати чуттевості до колекції.Передати емоції які так по-справжньому переживають підлітки у своему раньому віці та періоді першого кохання…. 
Це особливий період. Період першого справжнього кохання та дуже сильних почуттів!Інколи ми проносимо їх через все життя та не можемо забути…. 
Традиційно для бренду ПАРА SOLO в колекції використовуються натуральні та високоякісні змішані тканини.Колекція зі святковими акцентами -є тонка та вишукана.Наявне оздоблення штучним камiнням та аплікація.Постановку цього дефілє ми вирішили зробити за мотивами відомого на увесь світ чудового музичного твору!Якого саме-це буде нашою таємницею до самого початку шоу!Будуть задіяні артисти та написана особлива трекова композиція -комбінована з сучасними ритмами електроної музики.Як завжди велика увага буде надана супроводу світла та декоративних елементів для показу. 
Показ триває не так довго -але ми намагаємось предати людям свій настрій -зарядити їх динамікою та перенести їх у світ своїх мрій!Розказати їм нашу чудову історію!Історію одного кохання…Уся колекція присвячена саме цьому! 
Нам дуже приємно дарувати людям радість та відчувати незабутні емоції цього прикрасного буття…. 
Буття під назвою-ЖИТТЯ! 

ПАРА SOLO є лідером на ринку модного підліткового одягу в Україні! Магазини представлені у різних регіонах країни.Марка стрімко розвивається.Основним з напрямків є розвиток мережі за системою -Франчайзингу.На сьогодні цей напрямок є одним з приорітетних.Концепт бренду є неповторним та дуже привабливим для кінцевого споживача.Люди по-справжньому радіють та дуже горді тим ,що нарешті в Україні з-являється продукт який може на рівних конкурувати з імпортним товаром та є кращим за ціною 
Україна набирається досвіду та має пройти шлях який вже здолали більшість европейських країн -де франчайзинг повністю заволодів ринком та на сьогодні є чи не найважливішим здобутком усієї світової економіки.Та став головним чинником сталого розвитку. 
ПАРА SOLO передає в управління усі стандарти роботи за франшизою бренду та партнер відкриває магазин модного підліткового одягу. 
ПАРА SOLO-це чудові інвестиції та гарантований дохід.Досвідчені фахівці компанії зроблять ваш бізнес не тільки гарним та ще й максимально комфортним… 
Купуй українське!
http://www.parasolo.com.ua/