LESIA SEMI SS 2017

Девіз нової колекції Lesia Semi SS 2017 – «розмалюй своє життя». Вся колекція є віддзеркаленням ритму, в якому живе людина, з його злетами і падіннями. Її ідея – у відродженні, в поверненні до радості в житті, відновленні зв’язку з природою. Саме тому використані природні кольори – зелений, коричневий, малиновий, оранжевий, як і чорно-біла гама. Дизайнер закликає бачити життя не в чорно-білих тонах, а в яскравих, адже людина може вивести себе з депресивного стану і все змінити.

В основі колекції – геометрія і чіткі лінії – в крої, формах, рисунку тканини. Одяг доповнений поясами, зав’язаними у вигляді синусоїди, яка символізує злети і падіння в житті, — така ж форма повторюється у взутті. В асортименті – комбінезони, приталені та розкльошені сукні, сукні-сорочки, штани, видовжені жакети без рукавів, накидки. Використані шовк, органза, котон. Одяг доповнений маленькими шкіряними сумками, взуттям на високому каблуку з кольоровими шкіряними синусоїдами, шарфами і хустинами з мотивами творів живопису, які підтримують кольорову гаму і концепцію колекції.

Lesia Semi – український бренд жіночого одягу ready-to-wear та аксесуарів, заснований у 2014 році дизайнером Lesia Semi. Бренд створює від 4 колекцій одягу на рік (сезонні, міжсезонні, капсульні і вечірні), є учасником Тижнів моди у Львові, Польщі та Сербії, шоурумів у Парижі. Під лейблом Lesia Semi виготовляються також парфуми і аксесуари: взуття, сумки, ювелірні вироби.

Філософія бренду – вишуканість у простоті та розумна функціональність. Сучасний урбаністичний дизайн поєднується з експериментами в крої, особливою увагою до матеріалів, фактур, внутрішньої обробки виробів. Естетика базується на чіткості ліній і лаконічності форм, складному конструктивному крої при зовнішній простоті та водночас комфорті у носінні. Дизайнер створює речі на тонкому балансі між концептуальністю і носибельністю, ідеями та комфортом. Lesia Semi – це сучасний бренд для жінок з незалежним почуттям стилю, втілення інтелектуального підходу до одягу.

Цієї осені стартує друга лінія бренду — LSemi, яка пропонує сучасний урбаністичний та водночас комфортний одяг Lesia Semi за доступними цінами. Одяг Lesia Semi можна придбати онлайн та у монобрендовому магазині Lesia Semi у Львові (вул.Гнатюка 4) lesiasemi.com @lesiasemi 067 67 48 479