З 5 по 8 листопада в Одесі відбудеться 22-й сезон Odessa Fashion Day, вперше – у подвійному форматі: online та offline. В рамках проекту пройдуть зйомки показів колекцій 17 українських дизайнерів з різних міст України.

Odessa Fashion Day – це низка культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. Проект є ініціативою щодо захисту і просування  вітчизняного виробника у сфері моди. З 2016-го OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

У 2020 році модна індустрія зіткнулася з безпрецедентними труднощами. Але команда Odessa Fashion Day прийняла виклик реалій і заборону на організацію масових заходів сприйняла як можливість перейти на новий формат проведення показів. Орієнтуючись на думку світових експертів, організатори створили умови, за яких українські дизайнери одягу, взуття та аксесуарів можуть професійно заявити про свою діяльність і показати колекції широкому загалу в онлайн-просторі. Цей крок дозволяє підвищити впізнаваність українських брендів і збільшити кількість потенційних клієнтів у майбутньому.

У травні 2020 року успішно відбувся перший Digital-сезон, в показах якого взяли участь 20 дизайнерів з різних міст країни. У липні проведено дводенний проект SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day в особливо обмежених умовах, пов‘язаних з проведенням заходів на відкритому повітрі.

22-й сезон не став винятком, і вперше організаційний комітет прийняв рішення об‘єднати два формати – живих показів та показів online – в один.

Дана ініціатива організаційного комітету Odessa Fashion Day спрямована на підтримку регіонального та національного виробника (дизайнера) одягу, взуття та аксесуарів. Ініціатори впевнені, що обставини, які виникли в зв’язку з пандемією, надають унікальну можливість привернути максимальну увагу українського споживача за допомогою інтернет-простору.

22nd Odessa Fashion Day відбудеться під девізом «Мода і Мистецтво». Окрім нового формату проведення особливістю цього сезону стануть локації для зйомок показів: Одеська національна наукова бібліотека та Одеський музей західного і східного мистецтва.

Мода – швидкоплинна, але так чи інакше дизайнер – творець, і створюючи колекцію, він вкладає в свої ідеї те, що його надихає, і відповідно творить так, як малює його фантазія.

Ми хочемо звернути увагу глядача і гостя на те, що надихає: книги, картини, відомі витвори мистецтва та класичні підходи до живопису і літератури.

6 листопада чекаємо всіх поціновувачів моди в читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки.

7 листопада відбудуться зйомки показів за зачиненими дверима Музею західного і східного мистецтва. Глядачі зможуть спостерігати за процесом підготовки та проведення показів у режимі онлайн.

У програмі сезону також відбудуться позаподіумні заходи, презентації брендів за підтримки «Zarina», «HAPPINESS» та «Flacon bar».

ВАЖЛИВО! З урахуванням ситуації, що склалася в країні і в світі, організаційний комітет проекту з усією ретельністю підходить до роботи команди. Під час одного показу кількість гостей обмежена. Вхід на заходи – тільки за наявності запрошення. Усі учасники та глядачі зобов’язані проходити температурний скринінг тричі на день, перебувати в масках (респіраторах) відповідно до часу їх експлуатації і в рукавичках, обробляти руки, а також дотримуватися дистанції при зйомках не менше двох метрів один від одного. Робоча техніка (інструменти) і поверхні обробляються дезінфікуючими засобами.

Починаючи з 6 листопада кожен поціновувач моди має унікальну можливість у вільному доступі в онлайн-просторі проекту і всіх партнерів сезону подивитися покази таких брендів, як: The Oppido, Kate Razz, ALONA CINI, NANOJY, ANNA, KIZKOFURS, Vitalina Iva, Alexandra Khedoyan, BARVA, Chili, Tatiana Markova, Keka, LanaVann, Dreams&Emotions, ODRY MODELS, COLLEZIONI & Jennifer School.

Відеоматеріал буде опублікований на онлайн-ресурсах проекту Odessa Fashion Day: Facebook (@odessafashionday), YouTube (Odessa Fashion Day), Instagram (@odessafashionday).

На глядачів чекатимуть захоплюючі спецрепортажі від медіа-партнерів проекту – телеканалів FashionTV|Ukraine, A1, а також усіх ЗМІ, небайдужих до реалізації проекту.

Окрема подяка організаторів партнерам сезону: ZARINA, Colordance, Paul Mitchell, «Белый Парус», Freedom, Granddent, Vesch, Flacon Bar, HAPPINESS, Одеській національній науковій бібліотеці, Одеському музею західного і східного мистецтва, ARTPODIUM, Make Me Up Studio and School, Hair & Make up, Totalité Models, Bristol Hotel, FIRM, Lady Forever Club.

А також медіа-партнерам: FashionTV|Ukraine, Folga’, Joy, Kozyr Digital, GLORY magazine, «Натали»,  «Лиза», Burda, «Фаворит удачи», Studio of my DREAMS, COOL’BABA, Best People Club, 048.ua, Woman MAGAZINE, «Швейное дело», Nova magazine, FOSTYLEN, Amillidius, Культурометр, Kingdom Models, ІА «Одеса-медіа».

 

Додаткова інформація: +380958515151; ofd.ofu@gmail.com

Розклад 22nd Odessa Fashion Day