fbpx

2-ий день Odessa Fashion Day

14 травня 2021 року  гості найстарішої публічної книгозбірні України поринули у чарівний світ моди. Свої колекції одягу і взуття для дітей та дорослих продемонстрували в Одеській національній науковій бібліотеці  дизайнери з різних куточків країни у рамках 2-го дня 23 сезону Odessa Fashion Day

Присутні занурилися у витончений світ моди.  Поєднання класичної краси читальної зали у світлі софітів із демонстрацією сучасних тенденцій моди створили чарівну неповторну атмосферу, наповнили серця відвідувачів та гостей заходу неймовірними відчуттями і радісними емоціями. Очевидно, синергія креативних індустрій може і має посилювати одна одну. Разом ми надихаємо вас, надихаємо Україну, а Україна надихає світ!

Odessa Fashion Day – це низка культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. Проект є ініціативою щодо захисту і просування  вітчизняного виробника у сфері моди, зокрема – і під час пандемії, та покликаний оцінити рівень і якість української модної індустрії. З 2016-го року OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

Джерело: http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=3241

Поделиться: