19 жовтня о 13:00 відбудеться Parfume Brunch, парфумерні бесіди, презентація аромату «Аркадія» від BZ Parfums Bohdan Zubchenko since +1993  , автограф-сесія в ресторані «Устричная»  на Приморському бульварі, 10. Вхід тільки за наявності запрошення. «Свіжий морський бриз, змішується з п’янким ароматом білої акації і тонким букетом білого мускатного вина — парфуми, натхненням для яких стала прекрасна Одеса.
Аркадія, як у давньогрецькій міфології — місце безтурботного і радісного життя, ідилічного щастя.» Богдан Зубченко, парфумер і креатор першого українського нішевого парфумерного бренду BZ Parfums Bohdan Zubchenko since 1993.

Аромат Arkadiia, представлений в серпні 2018 року, створювався протягом двох років. Багатогранний і звабливий аромат білої акації є вельми непростим для втілення. Парфумер, як художник-імпресіоніст, поєднуючи різні аспекти її природного аромату, використовував класичні та новітні інгредієнти, щоб створити композицію, яка малює образ міста, де панує любов.
Ноти: морський бриз, неролі, виноград білий мускат, біла акація (робінія), ветивер, квіти пачулі, боби тонка, дубовий мох, амбра, білий кедр, мускус. …