Три міжнародні фешн-події у новому PHYGITAL-форматі від New Fashion Zone

Цього року платформа New Fashion Zone проводить одразу три великі міжнародні фешн-заходи одночасно в офлайні й онлайні. 

Раді повідомити, що на цього разу ми перевершили самих себе: 16 жовтня 2020 року New Fashion Zone приймає одночасно три події.

 1. VI International Young Designers Contest New Fashion Zone.
 2. Фінал міжнародного проєкту Ukrainian New Fashion Days 2020 за підтримки Українського культурного фонду.
 3. Презентація переможців FrankfurtStyleAwards, трьох чудових українських дизайнерок-випускниць NFZ: Ганни Косточки, Євгенії Мельник, Міри Матчиної.

Усі покази пройдуть у форматі phygital — це інтегровані комунікації на стику цифрового та фізичного просторів: ви зможете бути присутніми на показі в реальному часі, але в онлайн-форматі. Локація — Pochayna Event Hall, Київ.

«New Fashion Zone — це майданчик для розвитку конкурентоспроможності фешн-продукту та креативного підприємництва. Я вважаю, що проведення конкурсу цього року — це перемога нашої команди та впевнена демонстрація сталого розвитку New Fashion Zone Інституції. 

Ми пишаємось, що у 2020-му наші дизайнери перемогли на міжнародному конкурсі дизайнерів Frankfurt Style Award. І дуже вдячні членам нашого ком’юніті, партнерам і всім стейкхолдерам за довіру та підтримку», — Марія Терехова, керуючий партнер проєкту New Fashion Zone.

 

Шостий міжнародний Конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone Contest

VI міжнародний конкурс молодих дизайнерів New Fashion Zone — це масштабний захід, який цього року зібрав 862 дизайнерів із 28 країн. Серед них є учасники з таких країн, як Великобританія, Канада, Франція, Нідерланди, Швеція, Турція, Словенія, Іспанія, Ізраїль, Казахстан, Вірменія, Болгарія, Білорусь, Молдова, Узбекистан, Киргизстан, і навіть із Шрі-Ланки. 190 іноземних дизайнерів подали заявки на участь у конкурсі!

До ескізного етапу пройшли 214 учасників, серед них — 37 студентів початкових курсів профільних вузів і 24 школярі. До півфіналу пройшли 92 учасники.

Фінал конкурсу — це третій етап змагання, куди пройшли 48 учасників із Турції, Ізраїлю, Білорусі, Великобританії та Молдови. Конкурсанти продемонструють міжнародному й українському журі свої навчальні колекції з шести луків, а журі визначить переможців у кожній з номінацій.

Окрім основних номінацій у фіналі на вас чекають наступні події.

 1. Сильна Номінація Z-Generation, до фіналу якої пройшли діти-дизайнери 10, 13, 14 та 15 років. А також талановита школярка з вадами слуху.
 2. Дизайнери одягу для домашніх улюбленців, що представлять колекції для пуделів та йорків. Номінація Pet wear проходить у партнерстві з Асоціацією зоозахисних організацій України.
 3. Нові номінації Evening Outfit, Wedding dress, UNDERWEAR.
 4. Презентація проєктів переможниць міжнародного конкурсу Frankfurt Style Award (ними стали 3 випускниці NFZ) у трьох номінаціях. Дві з переможниць будуть боротися за перемогу і на конкурсі New Fashion Zone.

 

Програма конкурсу

10:00 Офіційне відкриття заходу.

10:20 Номінація Kids.

10:30 Номінація Z-Generation.

11:10 Номінація Outerwear.

11:30 New Fashion Nominations: ACCESSORIES.

12:00 Проєкт Ukrainian New Fashion Days 2020 – PHYGITAL SHOW.

13:50 Показ колекції Bembi в колаборації з дизайнерами NFZ.

14:00 FrankfurtStyleAwards.

14:30 Номінація Sustainable fashion.

15:10 Номінація MEN.

15:30 Номінація CASUAL.

16:00 Номінація Plus Size.

16:20 New Fashion Nominations: Pet wear – Одяг для домашніх улюбленців

16:40 New Fashion Nominations: Evening Outfit.

17:05 New Fashion Nominations: Wedding dress.

17:10 New Fashion Nominations: UNDERWEAR.

17:20 Номінація ART.

18.30 Церемонія нагородження переможців New Fashion Zone Contest 2020.

 

CEO New Fashion Zone, Юлія Порядіна-Гривнак, зазначила, що удосконалення колекцій для фіналу стало можливим завдяки проєкту fashion-менторства від NFZ, до якого потрапили всі фіналісти. Під час його роботи найкращі fashion-експерти України діляться своїм професійним досвідом, допомагають конкурсантам розвинути навички та якості дизайнерів, адаптуватися до професії і виробити високі стандарти роботи.

«Цей формат fashion-менторства ми робимо вдруге і дуже задоволені вдосконаленням рівня колекцій фінального шоу. Онлайн формат програми дозволяє комунікувати менторам і фіналістам з різних куточків України та світу. Також, у цьому році наша команда змінила Півфінал Конкурсу, перевівши його у діджитал-формат. Усі півфіналісти знімали відео своїх колекцій, замість традиційного показу. Ми хочемо, аби наші випускники були готові до нових реалій і вміли презентувати свій продукт онлайн», — додає Юлія.

 

Журі NFZ

1 – експерти fashion-індустрії, лідери думок, стилісти модних глянців, власники брендів і шоу-румів, історики моди, конструктори, фотографи, засновники асоціацій моди, консультанти з розвитку бренду, шеф-редактори ЗМІ.

2 – провідні представники брендів і виробництв одягу нашої країни з різних регіонів. За допомогою NFZ вони шукають дизайнерів для удосконалення своїх ліній одягу.

3 – міжнародні експерти fashion

 

Призовий фонд для фіналістів

 1. Ґран-прі 100 000 грн на пошив колекції від швейної фабрики «ТК-Стиль» на суму, що входить в групу компаній «Текстиль-Контакт»;
 2. грошовий сертифікат на придбання преміум-утеплювачів і послуги стьобання від фабрики нетканих матеріалів K.TEX;
 3. побутова техніка;
 4. косметичні набори від б’юті-партнера «Біокон»;
 5. косметичні набори від б’юті-партнера Kodi professional;
 6. сучасні гаджети від українського бренду Gelius;
 7. спеціальний приз — номінація від Всі. Свої «Свій бренд»;
 8. спеціальний подарунок від концепт-бутика O2 Fashion Space;
 9. creative/portfolio weekend та менторський weekend від освітньої групи DonStream;
 10. подарункові набори від кавового партнера ISLA;
 11. сертифікати на б’юті-послуги від інноваційної мережі салонів краси Fast Line Studio;
 12. практичні та стильні подарунки від українського текстильного виробника Jenadin;
 13. стильні подарунки від українського виробника преміум-шкарпеток Feeelings;

Логістичний партнер конкурсу — Nova Poshta Global.

 

За більш детальною інформацією для медіа звертайтеся до PR-менеджерки Любові Цибрій за телефоном 0995365268 та email liubov.tsbr@gmail.com.