Напередодні весни, в лютому, в Одесі вже вшосте традиційно стартував масштабний соціально-іміджевий проект «100 успішних жінок Одеського регіону». Цього року його підсумки будуть оголошені 11 березня на церемонії вшанування і нагородження лауреаток. Рейтинг заснований інформагентством «Одесса-медиа», що входить до складу Південноукраїнського Медіа Холдингу, і благодійним фондом «Журналісти за демократію».

Попередній список мешканок Одеського регіону, які досягли особливих успіхів у сфері своєї діяльності в 2020 році, готують журналісти холдингу. Він розміщується на сайті ІА «Одесса-медиа». Учасниці представлені в 11 категоріях: державна служба, громадська діяльність, юриспруденція, бізнес, наука і освіта, охорона здоров’я, ЗМІ і блогери, спорт і здоровий спосіб життя, культура і мистецтво, мода і стиль, психологія і лайф-коучинг.

При підведенні підсумків враховуються як результати онлайн голосування, так і думка компетентних експертів, залучених оргкомітетом до визначення переможниць. Окрім сотні, що отримала найвищу оцінку експертів, дипломами також буде нагороджена перша 20-ка переможниць народного голосування.

Сама церемонія нагородження вже стала для Одеси унікальною прикметою святкування 8 Березня. До неї завжди виявляється особлива увага засобів масової інформації, адже всім цікаво знати, хто вони – героїні нашого часу. Рейтинг дає можливість віддати данину поваги вже добре відомим у своїх сферах діяльності професіоналам і відкриває нові імена.

Оргкомітет запрошує заходити на сайт ІА «Одесса-медиа» і підтримати своїми голосами тих претенденток, які гідні перемоги. Зареєструвавшись, протягом доби можна проголосувати за 50 номінанток.

Експерти і організатори зазначають, що кількість успішних жінок, які заслуговують визнання, значно більша, чим представлено в початкових списках, тому одесити можуть пропонувати своїх кандидатів. Для цього потрібно залишити дані претенденток на звання лауреата в коментарях під списком учасниць.

Ознайомитись зі списком претенденток та проголосувати можно за посиланням: https://rating.odessamedia.net/rating-uspeshnih-genschin-2021/